Novostavba zariadenej administratívnej budovy s pozemkom, Banská Bystrica – Majerská cesta, EXKLUZÍVNE!

Mám záujem

Spoločnosť Property & Profit s.r.o. (tel. 0905 780 418, e-mail: propertyandprofit@gmail.com) Vám ponúka na predaj novostavbu administratívnej budovy (prevádzkový objekt, skladový objekt) v priemyselnej časti mesta Banská Bystrica – Majer.

Predmetná administratívna budova je novopostavená, pripravená na okamžitú prevádzku.

Budova pozostavá z kancelárskej a prevádzkovej (skladovej) časti.

Predmetný objekt je vhodný ako sídlo poštovo-doručovateľskej spoločnosti, sídlo spoločnosti elektronického obchodu (e-shop), sídlo autoservisu, sídlo spoločnosti nákladnej dopravy resp. inej obdobnej spoločnosti.

Kompletne zariadená kancelárska časť sa nachádza na prvom poschodí budovy. Je vhodná ako sídlo manažmentu resp. administratívy.

Na prízemí objektu sa nachádzajú výrobné, skladové a iné prevádzkové priestory, ktoré su bezprostredne dostupné pre nákladné automobily.

Objekt je postavený z moderných materiálov. Jedná sa o stavbu, ktorá sa vyznačuje nízkou energetickou náročnosťou. Budova má vlastné možnosti vykurovania (samostatný kotol) a vlastné klimatizačné jednotky.

Spolu s budovou je na predaj aj priľahlý pozemok, ktorý je o.i. vhodný aj na parkovane.

Budova sa nachádza v priemyselnom parku v Banskej Bystrici – Majerská cesta. V danej lokalite si našli svoje sídlo viaceré spoločnosti. Konkrétne sa jedná o spoločnosti ako DOKA, Linde, Confal, Kohaflex a iné.

Lokalita, v ktorej sa budova nachádza sa vyznačuje výbornou dopravnou dostupnosťou (cestná komunikácia R1 v smere Zvolen resp. Ružomberok).

Celková užitková plocha priestorov administratívnej budovy spolu je cca 300 m2 (kancelárske priestory 150 m2, iné priestory 150 m2).

Cena nehnuteľnosti so zariadením je 550.000 EUR.