PENZIÓN V OBCI OŠČADNICA – STAŇTE SA JEHO NOVÝM MAJITEĽOM!

Mám záujem

Property & Profit (email: propertyandprofit@gmail.com, tel. 0905780418) Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu objektu penziónu, nachádzajúceho sa v obci Oščadnica, smer Lalíky, Výšný koniec.

Táto nádherná a dominantná stavba je začlenená do prírodného prostredia, obklopená horami a hustým porastom zelene. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú dve lyžiarske strediská.

Zastavaná plocha objektu je 410,21 m2. Celková plocha pozemku spolu so zastavanou plochou je o výmere 1.190 m2. K penziónu prislúcha parkovisko cca 15 osobných áut.

Objekt penziónu má prízemie a dve poschodia s celkovou podlahovou plochou miestností o výmere 741,38 m2. Na prízemí sa nachádza moderne vybavená a zariadená reštaurácia, s kompletným vybavením kuchyne spolu so spotrebičmi a jej príslušenstvom. Kapacita miest reštauračného zariadenia je 40 osôb.

Na prízemí sa ďalej nachádzajú sociálne zariadenia, lyžiareň a technické miestnosti, recepcia a kancelária, dve rodinné izby a jedna dvojposteľová izba. Na prvom a druhom poschodí sa rovnako nachádzajú kompletne vybavené izby s prístelkou, zariadené moderným nábytkom. Kapacita ubytovania spolu s prístelkami je 46 lôžok.

Penzión je centrálne vykurovaný dvoma plynovými kotlami.

V zimnom období je obec Oščadnica navštevovaná kvôli známemu lyžiarskemu stredisku SNOW PARADISE Veľká Rača Oščadnica, ktoré patrí medzi najvýznamnejšie centrá zimnej turistiky na Slovensku.

V letnom období zas v obci nájdete širokú ponuku možností pre aktívny oddych a relaxáciu. Výborne značené lesné cesty a chodníky sú vhodné na pešiu turistiku i cykloturistiku a umožňujú výber ľahkých ale aj náročných trás.

Staňte sa majiteľom tohto nádherného penziónu, v ktorom návštevníci ocenia množstvo príležitostí na aktívny oddych.